Stoły prasowalnicze- rodzaje

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów urządzeń, takich jak stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary. Warto zapoznać się z ich specyfikacją i nabyć odpowiedni stół do naszych wymagań i oczekiwań. Na wybór odpowiedniego stołu niewątpliwe ma wpływ jego przeznaczenie. W innego rodzaju stół prasowalniczy wyposażymy mały punkt krawiecki i w innego rodzaju stół wyposażymy dużą pralnię chemiczną.

Małe punkty usługowe- jaki stół prasowalniczy wybrać?

 

Niewielkie fimy, oferujące usług prasowalnicze, czyszczące lub krawieckie najczęściej wybierają stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary lub takie, które są lekkie, składane i ergonomiczne z niewielką wytwornicą pary. Wszystkie te stoły cechuje większa stabilność, a co za tym idzie- komfort pracy. Posiadają także wyznaczone, specjalne miejsce na odkładanie żelazka. Przez co, mamy pewność, że gorące żelazko nie uszkodzi blatu prasowalnicy. Podkładki pod żelazko najczęściej wykonane są z niezawodnego silikonu, odpornego na działanie wysokich temperatur.

Większość stołów prasowalniczych (dotyczy to również takich urządzeń, jak stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary), jest wyposażonych w uchwyt do przytrzymywania kabli, dzięki temu, kable nie przeszkadzają w prasowaniu, a środowisko pracy jest bardziej uporządkowane.

Nowoczesne stoły prasowalnicze a ochrona prasowanych tkanin

Stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary, jak i z nią są wyposażone w powierzchnie robocze, które dzięki swoim specjalnym właściwościom, zapobiegają wyświecaniu tkanin. Dzięki wykładzinie przepuszczającej powietrze mamy pewność, że podczas prasowania nasza tkanina nie zostanie uszkodzona przez żelazko nagrzane do bardzo wysokiej temperatury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *