Specyfika mody ślubnej

suknia ślubna

Dobieramy suknię ślubną zależnie od typu urody

Wybierając suknię ślubną należy brać pod uwagę kilka ważnych aspektów, takich jak naszą figurę, wzrost, kolor karnacji oraz porę roku, w której będziemy wychodzić za mąż.

Dopasowanie koloru sukni do naszej cery ma bardzo duże znaczenie, zwłaszcza przy jakości zdjęć ślubnych. Źle dobrana kreacja może sprawić, iż na fotografiach będziemy wyglądać bardzo niekorzystnie.

Niezwykle ważną zasadą jest, by przed ślubem nie korzystać z solarium, które nadaje naszej skórze nienaturalny odcień, a ten z kolei wygląda bardzo nieładnie w zestawieniu z bielą. Naturalna ciemna karnacja doskonale będzie współgrać z suknią w odcieniu „czystej bieli”. Takie zestawienie stworzy piękny kontrast, podkreślając jednocześnie cerę jak i samą suknię.

Wyrazista biel zdecydowanie nie nadaje się dla pań o bardzo jasnej karnacji, dodatkowo podkreślając jej bladość. Takie zestawienie będzie też niekorzystnie wyglądać na ślubnych fotografiach. Suknia ślubna kolor écru, to zdecydowanie najbezpieczniejszy wybór dla pań o każdym typie urody. Pasuje zarówno blondynkom, brunetkom i rudym, o każdym odcieniu skóry. Tym ostatnim odradzamy suknie w różnych odcieniach różu, który będzie się „gryzł” z pięknym odcieniem włosów i dawał niekorzystne zestawienie. Jest to jednak kolor idealny dla blondynek o „ciepłej” karnacji, podatnej na opalanie.

Kolory zimne, takie jak odcienie niebieskiego i srebra, zdecydowanie nie pasują kobietom z jasną, alabastrową cerą, potęgując jedynie bladość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *