Ślubne rozterki

suknia ślubna

Plany i reguły

Sztywno obowiązujące konwenanse, to coś od czego się odchodzi, jeśli o modzie ślubnej mowa. Jeszcze nie tak dawno, biała suknia była absolutnie strojem obowiązkowym dla panny młodej, oczywiście długa suknia ślubna. Dziś mamy niezwykły przywilej cieszenia się znacznie większą swobodą oraz możliwością wyboru. Wszystko dostępne jest niemal na wyciągnięcie ręki. Nie inaczej jest w przypadku strojów ślubnych, zarówno damskich, jak i męskich.

Wszystko związane z przygotowaniami do własnego ślubu i wesela, jest niezwykle czasochłonne i bywa też stresujące, zwłaszcza gdy napotykamy przeszkody. Dla pań, z reguły, przygotowania i planowanie ma większe znaczenie niż dla panów, taka już jest bowiem ich natura. Ale to co zajmuje najwięcej myśli i zaangażowania ze strony przyszłej panny młodej, to wybór wymarzonej sukni ślubnej.

Sukienka na miarę

Czym najczęściej kierują się młode kobiety wybierając swoją suknię do ślubu? Oczywiście modą i własnym gustem. Nie w każdym przypadku jest to idealne połączenie, trzeba brać pod uwagę jeszcze szereg innych aspektów dotyczących naszej wyjątkowej urody.

Dzięki zmieniającej się modzie i obyczajom mamy teraz zdecydowanie łatwiejszy i większy wybór oraz dostęp do rozwiązań, które były nie do pomyślenia jeszcze dekadę temu. Tak więc, jeśli biel zdecydowanie nie jest naszym kolorem, sprawia, iż wyglądamy bardziej blado niż zazwyczaj, możemy teraz wybierać wśród kreacji w innych barwach. Choćby różowa suknia ślubna nie jest już czymś awangardowym, stała się wręcz kolorem idealnym dla tego typu sukien. Mowa oczywiście o delikatnych odcieniach różu, absolutnie nic krzykliwego i cukierkowego. Chcemy wyglądać poważnie i elegancko, nie zaś infantylnie. Rozwodniony róż, subtelna brzoskwinia i écru, to kolory, które coraz obficiej pojawiają się w ślubnych kolekcjach najlepszych domów mody oraz salonów mody ślubnej na całym świecie. Są projektanci, którzy sięgają po bardziej zdecydowane kolory, jak niebieski i czerwień, jednak ich intensywność wciąż odstrasza większość pań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *