Sezonowość w modzie ślubnej

suknia ślubna

Modne nowości

Sezonowość w modzie dotyczy nie tylko ubrań, które nosimy na co dzień i jest zależna od pory roku, ale przejawia się podobnie w przypadku mody ślubnej. Bardziej widoczne jest to w rodzajach sukien ślubnych niż męskich garniturów. Wpływ na krój i rodzaj sukien ślubnych ma nie tylko sama moda, ale również nowe rodzaje tkanin. Dzięki wciąż udoskonalanym procesom technologicznych, te same tkaniny znane od lat, nabierają nowej jakości, lekkości i wytrzymałości.

Łączenie delikatnych włókien naturalnych, zwłaszcza jedwabiu, z włóknami syntetycznymi, wcale nie uwłacza ich jakości, wręcz przeciwnie. Nawet kilkuprocentowy dodatek takiego włókna potrafi wydobyć szlachetność tego naturalnego, dodatkowo wzmacniając jego strukturę. W ten sposób można również uzyskać większy bądź mniejszy połysk tkaniny lub sprawić, iż stanie się ona mniej podatna na zagniecenia, co jest niezwykle istotne w przypadku tak eleganckich kreacji. Również koronki, dzięki innowacjom, nabierają coraz większej delikatności, zwiewności i wytrzymałości, w porównaniu do tych sprzed kilku lat.

Suknia idealna dla Ciebie

Udając się do salonu mody ślubnej, warto wcześniej prześledzić choć z grubsza, ofertę danego salonu na ich stronie internetowej. W ten sposób będziemy mieć już jakieś pojęcie co z danej oferty interesuje nas najbardziej.

Dla pań, które wciąż zastanawiają się jakie kreacje są modne w tym roku, podpowiadamy, iż koronkowa suknia ślubna to absolutny hit. Koronki królują w tym sezonie i najpewniej nie zmieni się to nawet w przyszłym.

Możemy wybierać spośród sukien w całości szytych z koronki o różnego rodzaju dekoltach. Pięknie się prezentuje wykończenie w stylu carmen, które zmysłowo podkreśla długą szyję, zgrabne ramiona i piękny dekolt. Jeśli dodatkowo cała góra uszyta jest z bogato zdobionej koronki, wówczas nie będzie nawet potrzebny żaden naszyjnik. W przypadku gdy kreacja zawiera w sobie cekinowe lub koralikowe ozdobniki, wówczas najlepiej zrezygnować z dodatkowej biżuterii, wystarczą jedynie skromne kolczyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *