Prasowanie w komfortowych warunkach

Instalacje centralnej pary to rozwiązanie przygotowane z myślą o przedsiębiorstwach zajmujących się prasowaniem na dużą skalę. W miejscach takich, w użyciu znajdują się między innymi specjalistyczne stoły prasowalnicze do centralnej pary.

Zalety profesjonalnych stołów prasowalniczych

Stoły prasowalnicze do centralnej pary usprawniają pracę, dzięki swojej wielofunkcyjności oraz doskonałemu projektowi. Wszystkie potrzebne narzędzia zostały rozmieszczone tak, aby użytkowanie stołu było intuicyjne i przyjemne. Stoły prasowalnicze słyną ze swej niezawodności i długowieczności. Ich zaletą jest duża dostępność części zamiennych do zużywających się elementów oraz prostota konstrukcji. Profesjonalne stoły są bardzo stabilne i wyposażone w silikonową podkładkę pod żelazko, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort pracy. Wszędzie tam, gdzie zamontowana jest odpowiednia instalacja, zakupić można stoły prasowalnicze do centralnej pary. Połączenie stołu z instalacją poszerza jego zalety o możliwość posługiwania się parą w celu łatwiejszego wygładzania zagnieceń. Dzięki instalacji centralnej pary, możliwe jest podłączenie wielu stanowisk i usprawnienie ich pracy.

Jakich funkcji możemy spodziewać się po stołach prasowalniczych?

Stoły prasowalnicze do centralnej pary są wyposażone w funkcję podgrzewania powierzchni roboczej. Użytkownik może kontrolować temperaturę za pomocą termostatu. Podkładka lub miejsce do zawieszenia żelazka to elementy należące do standardowego wyposażenia. Większość modeli posiada też specjalny uchwyt do krępowania kabli, który niweluje ryzyko ich uszkodzenia, lub przeszkadzania podczas pracy. W modelach takich jak stół do prasowania zasłon znajdziemy także przegrzewacz pary. Wbudowany elektrozawór pozwala na dostosowanie strumienia wydobywającej się pary w zależności od potrzeb. Stoły prasowalnicze do centralnej pary, przeznaczone do prasowania dużych fragmentów materiałów, są przygotowane także do podłączenia odsysania centralnego. Stoły te spotykają się z dużym zainteresowaniem wśród klientów takich jak pralnie i prasowalnie, ze względu na obszerną powierzchnię i prostokątny kształt, niezbędne podczas prasowania zasłon lub firan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *