Poszukiwania sukni na naszą figurę

suknia syrena

W poszukiwaniu wymarzonej sukni ślubnej, każda przyszła panna młoda odwiedza całe mnóstwo salonów mody ślubnej. Najpierw oczywiście zaczyna się od przeglądania katalogów i stron internetowych, by później odwiedzić kilka wybranych salonów. Dobrym rozwiązaniem jest wizyta w kilku miejscach oraz przymiarki, by mieć pewność co nam się podoba i co nam pasuje. Warto porównać jakość szycia i tkanin w poszczególnych salonach, by ostatecznie wybrać ten, który spełnia nasze oczekiwania.

Suknia ślubna a typ urody

Suknie ślubne, podobnie jak eleganckie suknie wieczorowe, projektowane są według pewnych konkretnych typów kroju. Rozróżniamy suknie typu syrena, princessa, empire, klasyczny, prosty czy też w kształcie litery A.

Najlepszym rozwiązaniem jest dopasowanie kroju sukni do naszej figury, tak, by podkreślała atuty i maskowała niedoskonałości.

Suknia ślubna syrena doskonale pasuje do sylwetki typu klepsydra. Jest to kreacja dopasowana od góry ku dołowi, gdzie rozszerza się od połowy ud lub od kolan, tworząc tak zwany syreni ogon. Dół najczęściej przechodzi w tren o różnych długościach. Ten niezwykle kobiecy krój sukni pięknie podkreśla kształt talii i bioder. Zależnie od rodzaju dekoltu, który wybierzemy, można dodatkowo wyeksponować piękne ramiona lub je ukryć. Suknia ślubna syrena będzie dobrym wyborem dla pań niezbyt wysokich. Zabudowana góra, całość opływająca i podkreślająca kształty, brak wyraźnego odcięcia w talii oraz dół przechodzący w tren, wszystko to razem dyskretnie wydłuża sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *