Nowoczesny ślub

Ślub inny niż zwykle

W dzisiejszych czasach wiele osób stwierdza, że chciałoby mieć inny ślub niż wszyscy.  Gro ludzi nie przepada za tradycyjnymi weselami, w których wszystko musi być ułożone pod pewne normy. Zmienia się postrzeganie świata, ludzie mają mniej czasu, a część osób po prostu nie chce zapraszać wszystkich ciotek i wujków, gdyż nie mają ochoty. Na szczęście obecne czasy stwarzają nam możliwość skorzystania z innych opcji niż tradycja.

Wiele osób wybiera na wesele małe knajpki zamiast wielkiej sali weselnej. Może to być kawiarnia lub restauracja, jakieś przytulne miejsce, w którym odbyła się ich pierwsza randka. Dla Pary Młodej to miłe wspomnienia. Często zapraszani na takie wesela są tylko najbliżsi lub przyjaciele.

Można również zdecydować się na ślub w plenerze, chociażby na plaży lub na łące. Możliwości są ogromne i dużo jest firm, które zadbają o to, byśmy mieli jedzenie i muzykę do tańca.

Dla osób, które szukają jeszcze innych wrażeń wiele firm organizuje wyjazdy. Można wybrać się w ulubione miejsce w kraju lub za granicą. Istnieje również możliwość, aby wziąć ślub w dowolnym miejscu i spędzić ten czas tylko we dwoje.

Wesele z pomysłem

 

Wesele pełne tradycyjnych zabaw dla gości wcale nie musi być nudne. Możemy zorganizować mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Wiele par na samym początku przyjęcia układa pierwszy taniec z humorem i zabawą. Może to być ciekawa piosenka z choreografią, która rozbawi i zachęci do wspólnej zabawy. Dobrym pomysłem jest również przygotowanie prezentacji narzeczeńskiej, w której zamieścimy zdjęcia od urodzenia do zaręczyn. Można też zorganizować pokaz fajerwerków, barmanów lub baristy.

Wesele w stylu dawnych lat, gdzie obowiązują stroje z innej epoki, to również doskonały pomysł. Wówczas panny młode mają okazję wybrać dla siebie suknie ślubne nawiązujące do danego stylu. Duży wybór sukien znajdziemy w salonie Elizabeth Passion. Wykwalifikowani pracownicy chętnie służą dobrą radą i pomocą. Znajdziemy tam odpowiednią kreację do naszej figury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *