Nieśmiertelne koronki

suknia ślubna

Obecnie panująca moda ślubna, od kilku lat stawia na koronki, tiule i muśliny. Również w tym roku koronkowa suknia ślubna jest absolutnym must have dla każdej panny młodej. Koronki bowiem, są niezwykle piękne i seksowne, nic dziwnego więc, że wykorzystywane są do szycia bielizny, jako ozdobniki w koszulkach, a nawet przy swetrach. I podobnie jak jedwab, od zawsze stanowiły dobro luksusowe.

Moda ślubna na nowy sezon

Sezon ślubny 2019 obfitował w suknie w stylu boho i wygląda na to, że kolejny sezon utrzyma ten trend. Styl boho bowiem, kocha koronki, luźne hipisowskie formy i idealnie pasuje do romantycznego ślubu na łonie natury. Doskonałym uzupełnieniem takiej ślubnej stylizacji będą rozpuszczone włosy i wianek na głowie, najlepiej z naturalnych kwiatów. Jeśli zdecydujemy się na wianek, wówczas bukiet do ręki będzie zbędny.

Przeglądając oferty salonów sukien ślubnych, można śmiało stwierdzić, iż koronki królują w znacznej większości kolekcji na nowy sezon. Równie cudownie prezentują się modelach w całości szytych z tej delikatnej struktury, jak i w kreacjach, w których jedynie góra stanowi koronkową część. Także kreacje ślubne dla pań plus size, to połączenie koronkowej góry z tiulową lub muślinową spódnicą wielowarstwową.

W koronkach cudowna jest ta eteryczność i delikatność. Z jednej strony zakrywają ciało, ale z drugiej jakby nie do końca, tworząc aurę tajemniczości, są eleganckie i seksowne jednocześnie, i chyba dlatego tak wspaniale wkomponowały się w modę ślubną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *