Najnowsze trendy mody ślubnej

            Ten jeden dzień w życiu

Kreacje ślubne, wieczorowe, sylwestrowe od zawsze należą do jednych z najdroższych, do tego dochodzi fakt, iż niektóre tak naprawdę zakładamy tylko jeden raz w życiu. Czy warto więc inwestować duże sumy pieniędzy w suknię ślubną?

Własny ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety. To dzień, w którym zaczynamy nowy, ekscytujący etap naszego życia. To dzień, w którym każda panna młoda chce czuć się i wyglądać absolutnie wyjątkowo. Piękna suknia ślubna ma na celu podkreślić wszystkie te aspekty. Suknia ślubna jest kwintesencją każdej panny młodej, jest tematem numer jeden każdego ślubu.

             Moda w cenie

Cena ślubnej kreacji to temat, który spędza sen z powiek niejednej przyszłej pannie młodej. Internet roi się od zapytań o ceny sukien ślubnych 2019. Od zawsze wiadomo, iż aktualnie najmodniejsze kreacje będą tymi najdroższymi. Projektanci prześcigają się w tworzeniu nowych, coraz bardziej spektakularnych modeli sukien. Z roku na rok można zauważyć trend odchodzenia od klasycznej bieli na rzecz écru czy delikatnej brzoskwini. Z każdym rokiem również ceny sukien ślubnych prosto z salonu idą w górę. W tej chwili decydując się na taki zakup musimy liczyć się z wydatkiem rzędu ok. 4 tys. zł, i pamiętajmy iż jest to cena wyłącznie samej sukni. Do tego trzeba doliczyć koszt butów, welonu, bukietu ślubnego, bielizny, makijażu, fryzury, bolerka czy innych dodatków.

 

             Wypożyczalnia sukien lub kreacja używana

 

O połowę tańsze z pewnością będzie wypożyczenie nowej sukni ślubnej. Wypożyczenie sukni używanej z reguły jest tańsze o kilkaset złotych niż wypożyczenie nowej. Jednak na plus przemawia nie tylko cena ale również fakt, iż nie musimy później sami próbować sprzedawać takiej sukni, która byłaby naszą własnością.

Najtańsza będzie używana suknia ślubna zakupiona w komisie, czy też z ogłoszenia internetowego. Takie kreacje dostępne są już od dwustu złotych w górę. Jednak trudniej będzie znaleźć w ten sposób wymarzony model dopasowany do naszej figury i wzrostu oraz zgodny z najnowszymi trendami modowymi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *