Jak wybrać suknię ślubną

suknia ślubna

Rozterki panny młodej

Podczas przygotowań do własnego ślubu i wesela, każdą przyszłą pannę młodą czeka wiele wyzwań i ważnych decyzji, które musi podjąć wraz z przyszłym współmałżonkiem lub samodzielnie. Do wspólnych decyzji należą przede wszystkim: wybór sali, rodzaj oraz miejsce zawarcia związku małżeńskiego (ślub cywilny lub kościelny), muzyka, menu, tort weselny, obrączki itp. Samodzielnie natomiast, każde z młodej pary, wybiera swój strój ślubny. Zgodnie z tradycją pan młody nie może widzieć swojej wybranki w sukni ślubnej, aż do momentu gdy wspólnie staną przed ołtarzem.

Przyszła panna młoda nie musi, oczywiście wybierać sukni ślubnej zupełnie samodzielnie. Może poprosić o pomoc swoją mamę, kogoś innego z rodziny, bądź zaufaną przyjaciółkę. Jeśli nie posiadamy w swoim otoczeniu nikogo takiego lub też nie chcemy towarzystwa osoby bliskiej, wówczas możemy zdać się na profesjonalną pomoc pracowników dobrego salonu mody ślubnej.

Wszystkim przyszłym pannom młodym polecamy salony mody ślubnej Elizabeth Passion, które znajdują się w Koninie, Gdyni i Krakowie. Salony oferują wyjątkowe kreacje projektowane według najnowszych trendów mody oraz szyte z wysokiej jakości tkanin. Suknie ślubne koronkowe, zarówno długie, jak i o niestandardowej długości, suknie w różnych odcieniach bieli, écru, beżu, delikatnego różu i brzoskwini. Poza tym salony oferują profesjonalną obsługę i doradztwo stylisty. Pomogą dobrać najlepszą kreację do naszych potrzeb i typu urody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *